O kancelarii

ADWOKAT MARCELINA KORDEK

O Kancelarii

 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marceliny Kordek powstała w celu świadczenia wszechstronnej pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom gospodarczym oraz instytucjom publicznym i samorządowym, dostosowanej do potrzeb każdego Klienta.

Specjalizuje się w reprezentacji Klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, karnych oraz z zakresu prawa pracy i prawa budowlanego. Oferowane usługi są wykonywane z troską o najwyższy poziom merytoryczny i w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Kancelaria w celu zapewnienia swoim Klientom wszechstronnej i kompleksowej opieki prawnej, współpracuje z Kancelarią Adwokacką - Adwokat Katarzyny Durlej-Smykiel, jak również z agencją detektywistyczną, notariuszem oraz biegłymi.

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno w Krakowie, jak również na terenie całego kraju. Wysokość honorarium jest ustalana podczas indywidualnych rozmów z Klientem, w zależności od rodzaju sprawy i nakładu pracy adwokata.

Marcelina Kordek

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką.

Praktykę zawodową rozpoczęła jeszcze w trakcie studiów, angażując się w udzielanie porad prawnych w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pracując w kancelarii. Po zakończeniu studiów odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, w trakcie której współpracowała z wieloma wybitnymi prawnikami.

Posiada doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz handlowego i gospodarczego. Z sukcesami reprezentuje klientów w sporach sądowych. Cechuje się dużym zaangażowaniem we wszystkie prowadzone sprawy, w swojej pracy łączy olbrzymią rzetelność, rozległą wiedzę, pasję oraz chęć niesienia pomocy.  Od wielu lat związana jest z Fundacją Mam Marzenie.

 


© 2018 Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marcelina Kordek